Eneris Proeco kontynuuje współpracę z CEE Myślęcinek!
Eneris Proeco kontynuuje współpracę z Kujawsko – Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Kolejne 1000 uczniów bydgoskich szkół podstawowych zostanie przeszkolonych z edukacji ekologicznej w bieżącym roku szkolnym!
ENERIS Proeco oraz Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku ogłaszają kontynuację współpracy, której celem jest przeprowadzenie cyklu lekcji ekologicznych dla 1000 uczniów z bydgoskich szkół podstawowych. Dzięki tej inicjatywie, młodzi mieszkańcy Bydgoszczy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat Gospodarki Obiegu Zamkniętego oraz zrozumieć znaczenie zrównoważonego rozwoju. W ramach dotychczasowej współpracy Eneris Proeco z Kujawsko – Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej przeprowadzono lekcje ekologiczne dla ponad 2000 uczniów.
Bydgoszcz jest dla nas kluczowym miejscem w działalności edukacyjnej. Cieszymy się, że możemy kontynuować nasze zaangażowanie w tym regionie, współpracując z tak renomowanym partnerem jak Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Zapraszamy wszystkie szkoły do zgłaszania się do udziału w zajęciach edukacyjnych, które mają na celu kształtowanie prawidłowych postaw ekologicznych już od najmłodszych lat – powiedział Przemysław Wojciechowski, członek zarządu ENERIS Proeco.
Naszym wspólnym celem jest szerzenie wiedzy o Gospodarce Obiegu Zamkniętego wśród młodych mieszkańców Bydgoszczy. ENERIS, wierząc w możliwość pełnego odzysku odpadów w Polsce zdecydował się wesprzeć edukację ekologiczną dla 1000 dzieci z Bydgoszczy poprzez nasz ośrodek. – zaznaczył Grzegorz Wąs z Centrum Edukacji Ekologicznej. – Cieszę się, że wspiera nas firma działająca na terenie Bydgoszczy, która nie tylko troszczy się o środowisko, ale także angażuje się w szerokie działania edukacyjne na rzecz lokalnych społeczności.
To kolejna umowa związana z edukacją, która podkreśla zaangażowanie Eneris w rozwój edukacji ekologicznej w Bydgoszczy. Wierzymy, że edukacja jest kluczem do osiągnięcia stuprocentowego odzysku odpadów i kształtowania odpowiednich postaw wśród mieszkańców.